Avaliações de clientes Apanele

Avaliação média: 3.7 de 5 com base em 3 avaliações

Edyta - 5/5 estrelas

Za takie ceny nie spodziewałam się takiej jakości materiału. Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było super zapakowane. Dokładnie takie, jakie widać w zdjęciach, bez żadnych niespodzianek. Będę tu kupować więcej, wszystko na najwyższym poziomie.

Marta - 5/5 estrelas

Pytałem o szczegóły produktu, dostałem odpowiedź tego samego dnia. Świetny kontakt, wszystkie detale dogadałyśmy (potrzebowałam troche dłuższej sukienki). Paczka przyszła w idealnym stanie. To moje Pierwsze zamówienie w Apanele i jestem zadowolona. Na pewno chętnie skorzystam ponownie.

Katarzyna - 1/5 estrelas

Towar zamówiony, jednak brak informacji o możliwości płatności. Sklep widmo?

Avaliações de compra verificadas

Todas as avaliações da loja exibidas aqui são coletadas apenas de clientes que fizeram uma compra na loja e não podem ser alteradas pela loja. Sua autenticidade é verificada pela edrone, fornecedora do sistema edrone Reviews.

Loja verificada

Avaliações da loja Apanele

Apanele to polska marka odzieżowa założona przez trzy kobiety, z których jedna jest matką dwóch pozostałych, specjalizująca się w produkcji odzieży dla dzieci, niemowląt i kobiet. Firma z siedzibą w Cieszkowie w województwie...

Polna 2, 56-330 Cieszków, woj. dolnośląskie, Poland
kontakt@apanele.pl+48 605 721 380
3.7/5

Baseado em 3 avaliações

+2 novas avaliações nos últimos 30 dias

Avaliações dos Clientes

Edyta

Ontem
5.0/5

Za takie ceny nie spodziewałam się takiej jakości materiału. Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było super zapakowane. Dokładnie takie, jakie widać w zdjęciach, bez żadnych niespodzianek. Będę tu kupować więcej, wszystko na najwyższym poziomie.

Marta

Há 4 semanas
5.0/5

Pytałem o szczegóły produktu, dostałem odpowiedź tego samego dnia. Świetny kontakt, wszystkie detale dogadałyśmy (potrzebowałam troche dłuższej sukienki). Paczka przyszła w idealnym stanie. To moje Pierwsze zamówienie w Apanele i jestem zadowolona. Na pewno chętnie skorzystam ponownie.

Katarzyna

Há 2 meses
1.0/5

Towar zamówiony, jednak brak informacji o możliwości płatności. Sklep widmo?