Reseñas de clientes Apanele

Calificación promedio: 3.7 de 5 basado en 3 reseñas

Edyta - 5/5 estrellas

Za takie ceny nie spodziewałam się takiej jakości materiału. Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było super zapakowane. Dokładnie takie, jakie widać w zdjęciach, bez żadnych niespodzianek. Będę tu kupować więcej, wszystko na najwyższym poziomie.

Marta - 5/5 estrellas

Pytałem o szczegóły produktu, dostałem odpowiedź tego samego dnia. Świetny kontakt, wszystkie detale dogadałyśmy (potrzebowałam troche dłuższej sukienki). Paczka przyszła w idealnym stanie. To moje Pierwsze zamówienie w Apanele i jestem zadowolona. Na pewno chętnie skorzystam ponownie.

Katarzyna - 1/5 estrellas

Towar zamówiony, jednak brak informacji o możliwości płatności. Sklep widmo?

Reseñas de compra verificadas

Todas las reseñas de la tienda que se muestran aquí se recopilan únicamente de clientes que realizaron una compra en la tienda y no pueden ser modificadas por la tienda. Su autenticidad es verificada por edrone, proveedor del sistema edrone Reviews.

Tienda verificada

Reseñas de la tienda Apanele

Apanele to polska marka odzieżowa założona przez trzy kobiety, z których jedna jest matką dwóch pozostałych, specjalizująca się w produkcji odzieży dla dzieci, niemowląt i kobiet. Firma z siedzibą w Cieszkowie w województwie...

Polna 2, 56-330 Cieszków, woj. dolnośląskie, Poland
kontakt@apanele.pl+48 605 721 380
3.7/5

Basado en 3 reseñas

+2 nuevas opiniones en los últimos 30 días

Reseñas de Clientes

Edyta

Ayer
5.0/5

Za takie ceny nie spodziewałam się takiej jakości materiału. Zamówienie dotarło w dwa dni, wszystko było super zapakowane. Dokładnie takie, jakie widać w zdjęciach, bez żadnych niespodzianek. Będę tu kupować więcej, wszystko na najwyższym poziomie.

Marta

Hace 4 semanas
5.0/5

Pytałem o szczegóły produktu, dostałem odpowiedź tego samego dnia. Świetny kontakt, wszystkie detale dogadałyśmy (potrzebowałam troche dłuższej sukienki). Paczka przyszła w idealnym stanie. To moje Pierwsze zamówienie w Apanele i jestem zadowolona. Na pewno chętnie skorzystam ponownie.

Katarzyna

Hace 2 meses
1.0/5

Towar zamówiony, jednak brak informacji o możliwości płatności. Sklep widmo?