Norbert Z. - 5/5 gwiazdek
Opinie klientów AlkoOutlet
Średnia ocena: 4.7 na 5 na podstawie 66 opinii
DAMIAN Z. - 5/5 gwiazdek
Mariusz T. - 4/5 gwiazdek
Damian K. - 5/5 gwiazdek
Super szybko. Wszystko dotarło bez uszkodzeń, dobrze zabezpieczyli przesyłkę.
Agnieszka J. - 5/5 gwiazdek
Michał K. - 5/5 gwiazdek
Jadwiga R. - 5/5 gwiazdek
Zamówiłam w czwartek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Świetnie zapakowane. Butelki przybyły bez uszkodzeń, profesjonalnie zabezpieczone. Ceny lepsze niż w sklepach stacjonarnych, nie żałuję zakupu. Wszystko co chciałam znaleźć w jednym miejscu, ceny konkurencyjne. Strona intuicyjna, szybko znalazłam to czego szukałam bez zamieszania.
Marcin W. - 5/5 gwiazdek
Wojciech B. - 5/5 gwiazdek
Zamówienie dotarło naprawdę szybko. Sklep na bieżąco informował, co dzieje się z zamówieniem. Kontakt ze sklepem był sprawny i konkretny. Polecam Butelki dotarły w idealnym stanie, mimo że to kruche towary. Naprawdę dobrze zabezpieczyli.
Radoslaw S. - 5/5 gwiazdek
Zweryfikowane opinie zakupowe
Opinie są zbierane wyłącznie od klientów po zakupie, nie mogą być zmieniane przez sklep i są potwierdzane przez edrone.
Opinie o sklepie AlkoOutlet
AlkoOutlet to hurtownia alkoholu z siedzibą w Gdańsku, specjalizująca się w sprzedaży alkoholi z całego świata oraz realizacji koszy i zestawów prezentowych na różne okazje okolicznościowe. Firma oferuje swoje usługi wyłącznie...
Opinie klientów
Norbert Z.
DAMIAN Z.
Mariusz T.
Damian K.
Super szybko. Wszystko dotarło bez uszkodzeń, dobrze zabezpieczyli przesyłkę.
Agnieszka J.
Michał K.
Jadwiga R.
Zamówiłam w czwartek, a w poniedziałek już miałam paczkę. Świetnie zapakowane. Butelki przybyły bez uszkodzeń, profesjonalnie zabezpieczone. Ceny lepsze niż w sklepach stacjonarnych, nie żałuję zakupu. Wszystko co chciałam znaleźć w jednym miejscu, ceny konkurencyjne. Strona intuicyjna, szybko znalazłam to czego szukałam bez zamieszania.
Marcin W.
Wojciech B.
Zamówienie dotarło naprawdę szybko. Sklep na bieżąco informował, co dzieje się z zamówieniem. Kontakt ze sklepem był sprawny i konkretny. Polecam Butelki dotarły w idealnym stanie, mimo że to kruche towary. Naprawdę dobrze zabezpieczyli.
Radoslaw S.